۸ بهمن ۱۳۹۸
خانه / طرح های پژوهشی

طرح های پژوهشی

۱. پدیده‌ی پرهیز از انتخاب همسر در ادب عربی معاصر، تاریخ شروع: ۱۵/۱۲/۸۱ تاریخ خاتمه: ۱۵/۱۲/۸۲.
۲. جوان و جوانی در عرصه‌‌ی ادبیات عربی، تاریخ شروع: ۱۲/۴/۱۳۸۵.
۳. عربی‌نویسان و عربی سرایان فارس، با همکاری دکتر کیانی، تاریخ شروع: ۱/۸/۱۳۸۶، تاریخ خاتمه: ۶/۳/۱۳۹۲.
۴. طرح ملی “تحلیل دراماتیک شخصیت در آثار عطار نیشابوری ،صندوق حمایت از پژوهشگران کشور ، نهاد ریاست جمهوری ، معاونت علمی و فناوری ، تاریخ شروع : ۱۳۹۲ ، تاریخ پایان : ۱۳۹۳ .

۲ نظر

  1. با سلام خدمت دکتر میرقادری
    آقای دکتر، اینجانب معلم آموزش و پرورش کازرون هستم با مدرک لیسانس ادبیات عرب از دانشگاه شهید چمران اهواز و کارشناسی ارشد علوم قرآنی از دانشگاه معارف قرآن دانشکده علوم قرآنی تهران.
    علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع دکتری ادبیات عرب می باشم . باچندتا از کتابهای حضرت عالی از طریق گروه آموزشی عربی استان آشنا شدم . اکنون می خواستم امسال در کنکور۹۶ شرکت کنم و مطالعات جانبی خود پیرامون منابع دکتری ادبیات عرب را شروع کرده ام. نیاز به مشاوره و راهنمایی های حضرت عالی دارم . با تشکر عبدالمجید رستمی دبیر عربی آموزش و پرورش

    • سیّد فضل الله میرقادری

      سلام..لازم است دروس دوره کارشناسی و ماجستیر را دقیق و عمیق دوره کنید. بهترین راه این است که با چند نفر از متقاضیان شرکت در دوره دکتری ارتباط داشته باشید و با افرادی که در کنکور شرکت کرده و الآن در دوره دکتری درس می خوانند… آنها س<الات تستی را دیده اند.. ما ها هیچ خبری از آن اسئله نداریم... جنبه ی دیگر مصاحبه و کارهای پژوهشی است..

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*