16 می 2021
خانه / طرح های پژوهشی

طرح های پژوهشی

1. پديده‌ي پرهيز از انتخاب همسر در ادب عربي معاصر، تاريخ شروع: 15/12/81 تاريخ خاتمه: 15/12/82.
2. جوان و جواني در عرصه‌‌ي ادبيات عربي، تاريخ شروع: 12/4/1385.
3. عربي‌نويسان و عربي سرايان فارس، با همكاري دكتر كياني، تاريخ شروع: 1/8/1386، تاریخ خاتمه: 6/3/1392.
4. طرح ملي “تحليل دراماتيك شخصيت در آثار عطار نيشابوري ،صندوق حمايت از پژوهشگران كشور ، نهاد رياست جمهوري ، معاونت علمي و فناوري ، تاريخ شروع : 1392 ، تاريخ پايان : 1393 .

2 نظر

 1. عبدالمجید رستمی

  با سلام خدمت دکتر میرقادری
  آقای دکتر، اینجانب معلم آموزش و پرورش کازرون هستم با مدرک لیسانس ادبیات عرب از دانشگاه شهید چمران اهواز و کارشناسی ارشد علوم قرآنی از دانشگاه معارف قرآن دانشکده علوم قرآنی تهران.
  علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع دکتری ادبیات عرب می باشم . باچندتا از کتابهای حضرت عالی از طریق گروه آموزشی عربی استان آشنا شدم . اکنون می خواستم امسال در کنکور96 شرکت کنم و مطالعات جانبی خود پیرامون منابع دکتری ادبیات عرب را شروع کرده ام. نیاز به مشاوره و راهنمایی های حضرت عالی دارم . با تشکر عبدالمجید رستمی دبیر عربی آموزش و پرورش

  • سیّد فضل الله میرقادری

   سلام..لازم است دروس دوره کارشناسی و ماجستیر را دقیق و عمیق دوره کنید. بهترین راه این است که با چند نفر از متقاضیان شرکت در دوره دکتری ارتباط داشته باشید و با افرادی که در کنکور شرکت کرده و الآن در دوره دکتری درس می خوانند… آنها س<الات تستی را دیده اند.. ما ها هیچ خبری از آن اسئله نداریم... جنبه ی دیگر مصاحبه و کارهای پژوهشی است..

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*